Керівництво компанією здійснює згуртована команда фахівців з величезним багажем знань і практичного досвіду в сфері аудиту та фінансів. Їх об'єднують загальні принципи роботи, бачення діяльності компанії і підходи до співпраці з клієнтами.

 

Головний партнер, аудитор - Ліщенко Тетяна Вікторівна.

Сертифікований аудитор (серії А). Має сертифікат IFA та професійну категорію бухгалтер-практик (CAP), підтверджену Сертифікатом Міжнародної Ради Сертифікованих Бухгалтерів та Аудиторів (ICCAA). Є членом Палати Аудиторів і Бухгалтерів України (ПАБУ), Спілки Аудиторів України (САУ) і Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ)

Досвід роботи в фінансово-економічній сфері - більше 20 років.

Ключовий партнер, аудитор - Бондарева Олена Леонідівна.

Сертифікований аудитор (серії А), бухгалтер-експерт, податковий консультант, радник Центру комерційного права, член Комісії з питань податкової та митної політики при Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати, член Наглядової ради Палати податкових консультантів, член Асоціації податкових радників, голова Ревізійної комісії Асоціації податкових радників.

Досвід роботи в фінансово-економічній сфері - більше 20 років.

 

Ключовий партнер, аудитор - Вигнан Дмитро Васильович.

Сертифікований аудитор (серії А). Є членом Спілки Аудиторів України (САУ).

Досвід роботи в фінансово-економічній сфері - понад 28 років.

 

У складі фірми працюють десять сертифікованих штатних аудиторів, які включені в розділ Реєстру "Аудитори" відповідно до ЗУ "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".

Два штатних співробітника мають дипломи АССА. Всі працівники фірми є фахівцями високого рівня, мають вищу освіту за своєю спеціальністю, великий досвід роботи в аудиторській діяльності, щорічно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь в тренінгах і семінарах з аудиту, бухгалтерського обліку та МСФЗ.